!
тест
ТЕСТ
УКР РУС

Наші новини

фото
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Держлікслужба) тимчасово ЗАБОРОНИЛА реалізацію, зберігання та застосування: 
фото
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Вараш звертається до внутрішньо переміщених осіб, які упродовж січня-лютого 2023 р. не одержали новорічні подарунки (цукерки) для дітей.
фото
Просимо управителів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) заповнити Google-форму опитувальника.
фото
Сьогодні, 23 березня, у Вараші схилили голови у скорботі за загиблими Героями Миколою Степановичем Кальниченком та Ігорем Борисовичем Поліщуком.
фото
Сьогодні, 22 березня, орієнтовно о 18:00 до Вараша прибудуть транспорти із тілами двох загиблих воїнів ? Ігоря Поліщука та Миколи Кальниченка.
фото
Вараська міська рада оголошує набір кандидатів у присяжні Кузнецовського міського суду Рівненської області.
фото
У Вараській громаді зростає кількість хворих на COVID-19.
фото
Сьогодні у Вараші продовжила роботу 31-ша сесія Вараської міської ради. Для участі у засіданні (онлайн та безпосередньо у сесійній залі) зареєструвалося 19 депутатів.
фото
Відбулося друге пленарне засідання 31-ої сесії Вараської міської ради. Для участі у засіданні, що відбулося у змішаному форматі, зареєструвалося 19 депутатів. 
фото
Сьогодні, 17 березня, орієнтовно о 17:30 до Вараша прибуде труна з тілом молодшого сержанта 355-го навчального механізованого полку Андрія Олексійовича Мазлая.
фото
Сьогодні у Вараській громаді оголошено День жалоби – проводжаємо в останню путь Антона Миколайовича Товкача, Вадима Юрійовича Єфремова та Григорія  Володимировича Охремова.
фото
Сьогодні, 16 березня, у Вараші попрощалися із Героями Антоном Миколайовичем Товкачем, Вадимом Юрійовичем Єфремовим та Григорієм Володимировичем Охремовим.