!
тест
ТЕСТ
УКР

Наші новини

фото
Прокурорами Вараської окружної прокуратури проведено інформаційно-роз’яснювальні бесіди з директорами навчальних закладів району на тему одноразової виплати грошової допомоги при завершенні навчання дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.
фото
Сьогодні у Вараській громаді оголошено День жалоби – проводжаємо в останню путь Олександра Петровича Мамчича і Василя Миколайовича Салівоника.
фото
Сьогодні у Вараші провели в останню путь іще одного Героя – Василя Миколайовича Салівоника.
фото
Сьогодні у Вараші проводжали в останню путь Олександра Петровича Мамчича.
фото
Сьогодні у Вараській громаді оголошено День жалоби – проводжаємо в останню путь Олександра Васильовича Мирончука.
фото
Сьогодні, 24 травня, об 12:30 відбудеться прощання із загиблим сержантом 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Олександром Васильовичем Мирончуком.
фото
На виконання рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від 13 квітня 2023 №105-РВ-23 "Про демонтаж самовільно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових споруд", 15 травня 2023 року у м.Вараш, по вул. Енергетиків, поряд з проїздом до КТ "Рівне-ПАС, проведено демонтаж самовільно (незаконно) встановлених стаціонарних тимчасових споруд (металевих, контейнерного типу)", та переміщено на майданчик тимчасового зберігання на території КП "БЛАГОУСТРІЙ".
фото
З підвищенням температурного режиму значно збільшуються ризики виникнення пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах.
фото
Всеукраїнська Асоціація ОТГ в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва запрошує на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану». 
фото
Сьогодні у Вараській громаді оголошено День жалоби – проводжаємо в останню путь Романа Леонідовича Іщика.
фото
Сьогодні, 22 травня, об 11:00 відбудеться прощання із загиблим військовослужбовцем 142-го навчального центру Сил спеціальних операцій Романом Леонідовичем Іщиком.
фото
Сьогодні, 22 травня, у Вараській громаді провели в останню путь Романа Леонідовича Іщика.