!
тест
ТЕСТ
УКР

Наші новини

фото
У вихідні у Вараській громаді відбувся благодійний турнір з міні-футболу під гаслом "Грай для ЗСУ".
фото
В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу жителів Рівненщини, що з метою збільшення страхового стажу для громадян передбачена можливість:
фото
2 травня 2023 року Верховною Радою України було прийнято Закон України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (реєстраційний номер 6504 від 05.01.2022 року).
фото
Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради. У четвер, 11 травня, до порядку денного було включено 14 питань.
фото
Широкомасштабне російське вторгнення, яке розпочалося 24 лютого минулого року та тимчасова окупація деяких регіонів нашої держави змусили багатьох українців залишити свої домівки та шукати місця для проживання у різних куточках нашої країни, де не чути пострілів та не ступає нога окупанта. Такі мешканці нашої країни мають право на встановлення статусу внутрішньо переміщеної особи (далі - ВПО).
фото
З нагоди Дня пам’яті та примирення, у Вараській громаді вшанували загиблих у Другій світовій війні.
фото
У місті Вараш із 10 травня розпочне роботу Консультативний центр підтримки військовослужбовців та їх сімей.
фото
Під час засідання 33-ої сесії ВМР ухвалено рішення про створення Молодіжної ради при Вараській міській раді (консультативно-дорадчого органу), затверджено положення і склад ініціативної групи щодо підготовки установчих зборів для формування її складу.
фото
Відбулося засідання тридцять третьої сесії Вараської міської ради восьмого скликання. Для роботи у змішаному форматі – онлайн та безпосередньо у сесійній залі – прибуло 27 депутатів.
фото
Податкова соціальна пільга надає право студенту на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, але не може бути застосована до заробітної плати, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад’юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету.
фото
Сьогодні у Вараській громаді оголошено День жалоби – проводжаємо в останню путь Олександра Вікторовича Сергійчука.
фото
Сьогодні, 3 травня, орієнтовно о 10:30-11:00 до Вараша прибуде труна з тілом загиблого гранатометника роти охорони 45-ої окремої артилерійської бригади Олександра Вікторовича Сергійчука.