!
тест
ТЕСТ
УКР

Наші новини: Павло Павлишин: "Цей рік змінив нас" +ВІДЕО

   24 лютого 2023
Виконуючий обов'язки міського голови м.Вараш Павло Павлишин розповідає в інтерв'ю про підготовку до оборони міста і громади, Рівненської АЕС, про волонтерство жителів громади, про те, що нам очікувати у майбутньому.

"Безумовно цей рік змінив нас. Багато хто думав, що війна буде нетривалою, а дехто думав, що вона буде тривалою. Я впевнений, що ми переможемо. Весь час про це говорив - усі мої звернення завершувалися тезою про нашу Перемогу. Ми всі змінилися - адже у багатьох наших родинах хлопці й дівчата воюють. Ми змінилися і тому, що, на жаль, доводиться ховати наших Героїв. Водночас, ми – українці – змінили весь світ, адже країни об'єдналися довкола нас. [...] Волонтерство – це другий наш фронт. Ми закуповуємо техніку для фронту, хтось ліпить вареники, в'яже шкарпетки, шиє одяг і т.д. Велика вдячність усім, хто докладає зусилля задля нашої Перемоги", – сказав Павло Павлишин.

Запрошуємо переглянути повний відеозапис.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!